Piabet Hakkında Şikayetler - Piabet Hakkındaki Kullanıcı Yorumları
Logo Bonus Buton Açıklama

250TL

BONUS

Giriş Yap %100 Hoşgeldin Bonusu - Max 250 TL
Betper'in Yeni Giriş Adresine Gitmek için Tıklayın

bahis

Piabet Hakkında Şikayetler

Piabet sitesinde hizmet almaya başladığınız anda, herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızı görüyor iseniz, piabet hakkında şikayetler müşteri hizmetlerine bildirilecektir. Her türlü şikayet konusu ayrımı yapılmaksızın, üye ayrımı yapılmaksızın ve konu ayrımı yapılmaksızın, müşteri hizmetleri tarafından dikkate alınacaktır, değerlendirilecektir. Şikayet konusu incelenecek ve üyelere mutlaka geri dönüş sağlanacak ve mutlaka neticesinde, şikayet konusunun ortadan kaldırıldığı görülecektir.

Piabet Hakkında Şikayetler Nereye Bildirilir?

Yaşadığınız bir olumsuzluğu ya da karşılaştığınız bir problemi müşteri hizmetlerine bildirmeniz tavsiye edilecektir. Piabet hakkında şikayetler nereye bildirilir? Forum ya da şikayet sitelerine yazan kullanıcıların bulunduğu görülmektedir. Elbette tercih sizlere aittir. Yazabilirsiniz ancak, bunların tek tek incelenmesi, tespit edilmesi, buradan üyelere geri dönüş sağlanması zaman alacaktır. İşlem yoğunluğu ve benzeri kriterler dahilinde gecikmeler yaşanacaktır. Bu yüzden şikayetleri bildireceğiniz yer, doğrudan müşteri hizmetleri olacak. Müşteri hizmetleri anlayışına baktığınızda, canlı destek kanalına şikayet iletme hakkının bulunduğunu göreceksiniz. WhatsApp irtibat seçeneğine şikayet iletme hakkının bulunduğunu göreceksiniz. Elektronik posta adresine şikayet iletme hakkının bulunduğunu göreceksiniz.

Piabet Şikayetlere Ne Zaman Geri Dönüş Yapar?

Hangi sistemi kullandığınız belirleyici olacaktır. Piabet şikayetlere ne zaman geri dönüş yapar? Elektronik posta gönderip bir şikayet konusunu iletebilirsiniz. En fazla 60 dakika içerisinde geri dönüş yapılır. WhatsApp kanalını kullanır iseniz anında müşteri hizmetleri ile görüşüp şikayet konusunu gündeme getirirseniz, canlı destek hattını kullanır iseniz anında müşteri hizmetleri ile görüşüp, şikayet konusunu gündeme getirebilirsiniz.

Piabet Şikayetler İle İlgileniyor mu?

Piabet hakkında şikayetler şeklinde bir bildirim yaptığınızda, size mutlaka ilgi gösterilecektir. Yukarıda bahsedilen sürelerde geri dönüş sağlanacaktır. İnceleme yapılacak, tarafınıza görsel olarak, yazılı olarak belgeler ve bilgiler ile dönüş sağlanacak ve sizlerden 24 saat maksimum süre talep edilecek ve geri dönüş bu süre içerisinde tamamlanacaktır. Piabet şikayetler ile ilgileniyor mu? Herhangi bir konuda bir şikayet başlığı oluşturmanızın önemi yoktur. İlgi gösterilecektir. Sizin hata yapmanız ya da kural dışı işlem yapmanız veya eksik işlem yapmanız önemli değildir. Piabet sitesinden kaynaklanan bir teknik problemin ortaya çıkması önemli değildir. Kim yanlış yapmış olur ise olsun, kim olumsuzluk yaratmış olur ise olsun, mutlaka şikayet konusu alınacak, dinlenecek, incelenecek, geri dönüş sağlanacak ve ortadan kaldırılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir