Piabet Kayıt İşlemlerinde Belge İsteniyor mu - Piabet Üyelik
Logo Bonus Buton Açıklama

250TL

BONUS

Giriş Yap %100 Hoşgeldin Bonusu - Max 250 TL
Betper'in Yeni Giriş Adresine Gitmek için Tıklayın

bahis

Piabet Kayıt İşlemlerinde Belge İsteniyor mu

Kayıt olma konusunda istenen şeyler belirlidir. Kişisel bilgiler, hesap bilgileri gibi bölümlerin açılması, okunması, anlaşılması, doldurulması ve müşteri hizmetlerine gönderilmesi gerekmektedir. Üyelik başvuru formu üzerinde bir inceleme yapıldığında, web sitenin genel kullanım koşulları okunduğunda, aslında piabet kayıt işlemlerinde belge isteniyor mu? Sorusunun da karşılığı otomatik olarak ortaya çıkmaktadır. Üye olma aşamasında başvuru yapan şahıslardan, üyelik başvuru formunu gönderme konusunda ya da olumlu neticelenmesi neticesinde hesabın aktif hale getirilmesi aşamasında, herhangi bir belge talep edilmeyecektir.

Piabet Kayıt İçin Neden Belge İstemiyor?

Bazılarının aklına, piabet kayıt için neden belge istemiyor? Şeklinde bir sorunun geldiği bilinmektedir. Neden hesap açılmakta, verilen bilgiler doğru kabul edilmekte ve ispatlayıcı nitelikte belgeler piabet sitesi tarafından talep edilmemektedir? Aslında bu sorunun da cevabı üyelik başvuru formunun onayla bölümünde bulunmaktadır. Kullanım koşullarını okuduğunuzu, kabul ettiğinizi beyan edersiniz, verdiğiniz bütün bilgilerin gerçek olduğunu beyan edersiniz, 18 yaşında yada üzerinde olduğunuzu beyan edersiniz. Üyelik başvuru formu üzerindeki onayla bölümü kullanıcı ve piabet sitesi tarafından karşılıklı olarak okunan, anlaşılan ve imza altına alınan bir sözleşme olarak görülmekte ve buna istinaden herhangi bir belge talep edilmemektedir.

Piabet Kayıt İçin Belge Talep Etti

Birkaç sitede, piabet kayıp için belge talep etti şeklinde paylaşımların yapıldığı görülmektedir. Bu tip bir uygulamanın iki muhtemel sonucu bulunmaktadır. Verilen bilgilerden şüphe edilmiştir. Daha önce aynı isim ya da daha önce aynı soy isim üzerine, aynı ip adresi üzerinden bir hesap açıldığı tespit edilmiştir. Bu karşılaşılacak ilk durumdur. Diğer sonuç daha vahim bir durumu işaret etmektedir. Eğer kopya site, sahte site üzerinden hesap açmaya kayıt olmaya çalışır iseniz, farklı amaçlar nedeni ile kayıt esnasında sizlerden belgelerin talep edilmesi söz konusu olabilir. Siteyi terk etmeniz tavsiye edilecektir.

Piabet Kayıt İşlemlerinden Sonra Belge İstiyor mu?

Piabet kayıt işlemlerinde belge isteniyor mu? Sorusunun karşılığı anlatılmıştır. Peki piabet kayıt işlemlerinden sonra belge istiyor mu? İlerleyen aşamalarda, gerçek kişiler tarafından sadece bir tane hesap açıldığının anlaşılması ile 18 yaş sınırının ortaya çıkarılması amacı ile kullanıcılardan bir defaya mahsus olacak şekilde, belge talep etme hakkı piabet sitesinde bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir